Image

Wydarzenie EUROPA JEST KOBIETĄ!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

9 maja przeżyliśmy wspólnie cudowny wieczór w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Europa jest Kobietą, organizowanym w ramach XI Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia, pod honorowym patronatem Posłanki na Sejm RP Mirosławy Nykiel.

Dziękujemy za Wasze liczne przybycie!

W ten szczególny wieczór razem z Państwem mogliśmy celebrować Dzień Unii Europejskiej i 18. juz rocznicę przystąpienia Polski do UE. Wspólny czas uświetnił pokaz niesamowitej kolekcji Ethno by Beata Bojda oraz charytatywny koncert pt. Chaja & Edith z udziałem Artis Symphony Orchiestra pod batutą Jean Claude’a Hauptmanna. Głos w sprawie roli kobiety w budowaniu silnej i zjednoczonej Europy zabrały: Ewa Kopacz i Mirosława Nykiel Posłanka na Sejm RP.

W tym roku wydarzenie – przez wzgląd na toczącą się wojnę za naszą wschodnią granicą – zmieniło kontekst i narrację. Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz datki zebrane do specjalnej puszki, umieszczonej w Teatrze, przekazane zostały na cel niesienia pomocy Ukrainie.

To wydarzenie nie odbyłoby się bez pomocy kilku wyjątkowych osób - z całego serca dziękujemy naszym partnerom i sponsorom!

 
 
 

© Copyright 2019 Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

Search