Image

Wsparcie dla akcji "Szyjemy maseczki"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niestety, niewidoczny i bardzo groźny wirus pokrzyżował plany X Jubileuszowego Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia. Planowanych miesiącami wydarzeń nie udało się zorganizować. Teraz najważniejsze jest nasze zdrowie i aby świat, który „stanął na głowie” wrócił do swojego porządku.

W tym pomogła Agnieszka Nowak, coach biznesowy, która dyżurowała przy telefonie dla chętnych na porady i rozmowy. W ramach kolejnego wsparcia Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej wydana została książka Urszuli Bożałkińskiej- „Miłość na ławie oskarżonych, czyli trzy losu boginie”. Dochód z jej sprzedaży trafi na konto Hospicjum.
Organizatorzy X RKKP postanowili wesprzeć akcję SZYJEMY MASECZKI BIELSKO-BIAŁA, a konkretnie zakupić wielką belę materiału, z którego powstaną różne rzeczy, które będą chronić środowisko medyczne, pensjonariuszy DPSów, czy zwykłych mieszkańców. Przekazujemy kwotę 3500 zł, na którą składają się wpłaty od darczyńców:

  • Zbigniew Wiewióra (firma ZORIUS)
  • M-Kwadrat Group
  • Janusz Klus (Technika II)
  • Janina Seredyńska-Targosz (firma Jantar).

Dziękuję w imieniu organizatorów X RKKP wszystkim, którzy stworzyli i pracują na rzecz tak szlachetnej akcji, dając swój czas i serce. Dziękuję tym, którzy zaangażowali się w wykonanie projektów. Życzę wszystkim zdrowia i wiary w to, że jutro może być lepsze.

W imieniu organizatorów  - Mirosława Nykiel
Posłanka na Sejm RP Honorowy Patron RKKP

 

© Copyright 2019 Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

Search